Karate Kid

24. října 2010 v 0:20 | Dead F4rt™ |  My bullshits
Kdybych tak nějak měla shrnout můj názor na ten film, tak musím říct, že Jackie Chan je stále dobrý a stále má můj respekt. A Jaden Smith? Ten je naprosto úžasný herec, je prostě vidět, že je po tatínkovi :) a ještě k tomu tanec a rap? No tak tanec po mamce a po tatínkovi talent na rap a herectví. Vím, že o něm ještě uslyšíme. Musím uznat, že v tolika letech (12) je to fakt hezký kluk :) Film není jen tak o kung fu, ale je tam to, co vlastně touhle dobou je hodně časté. Stěhování jinam a pak nepřijmutí jiných. Šikana, a chtíč vrátit se domů. Ale on se prostě postaví na nohy a nakonec jsou to oni, co mají z Dre (Jaden Smith) respekt. A jeho učitel (Jackie Chan) si k němu udělá takové pouto, že ho vlastně považuje skoro jako svého syna. Je to úžasný, hodně jsem se u toho nasmála (viz. jeho první učení jak musel cvičit s tou bundou (kdo to viděl pochopí) a jak mu jeho učitel řekl "Něco tomu chybí" a Jaden se na něj nechápavě podíval a on mu řekl "přístup" a jak se pak tvářil s tím úsměvem jak házel tu bundu na zem, šlo vidět jak je to ironický :D a zasmála jsem se tomu.) Ale také mi u toho ukápla nějaká ta slza. Takže 100% ten film doporučuji. Já ho zaručeně z počítače nesmažu. Budu se na něj dívat třeba 1000x a stejně mě neomrzí. :))
© DeadF4rt™

A tady je soundtrack k filmu, který zpívá Jaden s Justinem Bieberem (můj nazor na Biebera znáte, nemusím ho.. jo nejprve jsem ho měla ráda, ale nějak mě omrzel. Tahle písnička se každopádně povedla. Takže doporučuji shlédnout.)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viki, Viki, | Web | 26. října 2010 v 20:53 | Reagovat

Jo, film je to skvělej.. i písnička a ten klučina je nebezpečně roztomilej a talentovanej... rozhodně na tom mají rodiče zásluhu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama