Červenec 2010


Holidays, best part of life

25. července 2010 v 14:24 | Dead F4rt™ |  My bullshits
Hey,
tak jak si užíváte prázdniny? Jedete někam? Já ne, ja tak maximálně na zahradu a nebo chodim ven s kámoškou :) ve čtvrtek jsem byla v řecké restauraci "Knossos" s kámoškou a zpívali jsme tam Spomal' od Pehy :) líbilo se mi to maximálně :) no jinak vypadá to nadějně s mým zpěvem.. kdo by nechtěl cestovat po celé ČR že ano? :) Uvidím. jak se to vyvine :) pak vám dát vědět, bylo to víc než dobré, kdyby se mi splnil můj sen ^^ jinak docela jsem pokročila s učením na kytaru.. už tak nějak umim C dur a G dur :) co tak nějak už víc než dost řekla bych :)) No ale plus mínus nějaké dny a je za námi polovina prázdnin.. :( ikdyž docela se těšim.. už mi asi hrabe, nejspíš je to nudou doma :D tady se strašně ochladilo a co u vás? No jinak jsem ráda, že aspoň dneska vylezlo slunce, je to hezký, že mi pošimrá na obličeji, kdykoliv otevřu okno :). No nic tak já se zase někdy ozvu.. jinak dneska nebo zítra udělám nové fotky, tak je sem pak hodim :)

Mějte se

YourZ Dead F4rt™
© DeadF4rt™

Китай (Kit-I) -toxic

25. července 2010 v 14:16 | Dead F4rt™ |  Fav music
První ruská rocková kapela, kterou jsem si oblíbila při první písničce, ostatně tu už mám i překlad jejich písničky "Осень" neboli Osen :) a já vím jedno, jich se nevzdám a budu je poslouchat do konce života :)) moje nejoblíbenější kapela po TH :) ostatně Kit-I jsou s TH srovnáváni podle hudby ;)

Linkin Park Numb official video

25. července 2010 v 14:12 | Dead F4rt™ |  Fav music
protože oni byli první rocková skupina, co jsem začla poslouchat... miluju je ^^

Look into my mind

25. července 2010 v 14:11 | Dead F4rt™ |  Photos of me
© DeadF4rt™

New hair, new image?

11. července 2010 v 2:44 | Dead F4rt™ |  Photos of me
© DeadF4rt™

In Germany and back

11. července 2010 v 2:42 | Dead F4rt™ |  My bullshits
Hallo
omlouvám se, že jsem tu opět nebyla, ale odjela jsem 28. května do Něměcka na praxi, a vracela jsem se až 26. června, takže tu toho moc nenabývalo. Za tu dobu, co jsem tu nebyla se toho moc nestalo až na to, že mám zase jinak udělaný vlasy. Já vim, že jsem hrozná xD a mám kocoura ^^ jmenuje se Majki :) je to ještě kotě a strašně rád si hraje :) já až někdy budu mít čas a on se bude zrovna potloukat kolem mě, když se budu fotit, tak vám ho vyfotim :) zrovna teď tu sedí na mém stole a snaží se usnout xD pro mě vlastně prázdniny začínají až teď, protože jsem právě před pár minutama dokončila seminární práci o tom Německu o té praxi co jsem měla. A co jsem dělala? pracovala jsem v Centru volného času. Byli tam všechny generace od malých dětí až po důchodce.Chodili tam tancovat, učit se němčinu, hrát na klavír, učit se fotit, prostě všechno. Pracovala jsem na recepci ještě s jednou holkou ze třeťáku. A někdy u dětí v družině. Učila jsem je piča :D:D a každé ráno pak na mě volali "pičooo" a já na ně "čůrákuuu" a učitelky nechápavě koukaly no nic xDD Jinak co vysvědčení? Já měla dělat opravky, protože mi vycházela 5 z účetnictví, ale nakonec jsem udělala písemku na 4, hned to pondělí co jsem se vrátila z Německa, takže nic :) a poustupuju tedy do TŘEŤÁKU :) a jelikož jsem dělala kraviny, tak jsem dostala 3 z chování.. když ono Německo má na mě takovej.. domácí vliv, já si tam přijdu jako doma. Možná to je tou německou krví že :) prostě pila jsem alkohol a byla jsem venku s černochama, dobře jsem si s nimi popovídali anglicky :) jsou to týpci. Hopeři a to já můžu :) jo já vim, že tak nevypadám, ale prostě takový lidi jsou v pohodě tak proč ne :) nebyla jsem tam s nimi sama ještě pár lidí od nás a všichni jsme dostali trojky z chování, no co týkalo se to jenom konce druháku, pak začínám odznovu... docela to utíká.. v listopadu mi bude 18... budu si dělat řiďičák..  pak si chci udělat na konci třeťáku státnice, to je vlastně práce na počítači, něco jako vyučení, ale jenom z těch počítačů. A pak hurá do posledního ročníku. Poté mě příští léto čeká brigáda v našem lesoparku :) kde budu jezdit tím vláčkem a lidem ukazovat, kde se jaké zvíře nachází a pokaždé o něm něco přečtu. Já si myslím, že tenhle školní rok co bude, pro mě bude zajímavý.
So tschüss Ich liebe euch :D