Březen 2010

Blood Of The TigerCat - My mom's on facebook

31. března 2010 v 23:26 | Dead F4rt™ |  Fav music
protože z týhle písničky nemůžu xD ve videu jsou i titulky tak příjemnou zábavu :) do titulku jsem dala i název kapely, kdyby vás zajímal :) \m/
EDIT: dala jsem sem to video od jinyho uživatele, ale je stejný ;D hezkou podívanou :)

Memories

31. března 2010 v 23:23 | Dead F4rt™ |  My bullshits
Hi,
dlouho jsem tu nebyla já vím. Omlouvám se za to, ale ted jsem neměla prostě chuť sem něco přidávat. Za tu dobu, co jsem tu nebyla se toho stalo tolik.:

15.3. byl koncert TH jak mnozí z vás vědí, a já tam nesměla chybět :) užila jsem si to. Stála jsem blízko Toma <3 ted nevím přesně jestli 3 nebo 4. řada :) ale nemám videa ani fotky, protože to moje oba mobily prostě nebrali. Tak se omlouvám : Fotek s lidma moc nemám, a s těma, se kterými jsem chtěla. Tak ty se pak vypařili a nazdar. Nebudu jmenovat oni sami ví. Vim, že už nebudu mít možnost je vidět znova. A oni se mnou byli maximálně 15 minut.. zamrzí to a hodně.. a hlavně když se dozvíte, že s jinýma lidma fotku má.. jen ne s vámi.. no ale konečně jsem viděla Kathy :) je ze Slovenska, takže jsem měla možnost až tam ji vidět. A její kámošku Dádu, o který můžu už s klidem říct, že je to taky moje kámoška. Obě slovenky a to mě nejvíc mrzí. Ale mám je ráda a doufám, že je brzy uvidim, na nějakym sraze nebo tak.

No nic jdu dál. Bylo to finále playback show, ve který jsem soutěžila s písničkou od TH - Reden. Nevyhrála jsem. Ale byla jsem spokojená už jenom s tim, kolik lidí si mě točilo a fotilo. Cítila jsem se aspoň chvíli tak, jak se chci cítít celý život. Příští rok tam budu zase ale se sestrou. Prostě jsem ji oznámila, že mi bude dělat Toma a basta fidli. Lidi jsou radši, když je na podiu víc lidí než jenom jeden. A když kolem ní budu lítat a bude se hýbat víc než předtim věřim tomu, že to bude fajn. Kytaru jí pučim, oblečení má svoje tak co. Kšiltovka vlasy zakryje takže v pohodě. Zklamalo mě pár lidí. Říkali mi, že přijdou a kde nic tu nic. Tim si u mě udělali fakt velký mínus. Já na ně čekala v sále jak idiot, a oni nakonec "nazdar nepřijdu". Mrzelo mě to. Každý tam někoho měl, jen já jednu kámošku, která pak beztak musela odejít v půlce tý soutěže.

No pak jsem zjistila nějak před dvěma týdny, že propadám z účetnictví, takže jsem to musela vylepšovat. Vytáhla jsem to. A jsem ráda.

Včera jsem byla na schůzi co se mojí stáže v Německu (Rostock - Warnemünde) Možná to ještě někdo nevíte. Jedu tam na měsíc budu tam od 29. května do 26. června :) A proč si nezajet do země, kde mám polovinu příbuzných že ano :) a když ve mě ta německá krev koluje :))


To je vše co se stalo bych řekla. Žádna jiná změna. Písničku jsem ještě nestihla nahrát za tu dobu, ale zlepšim se. A taky se musím věnovat kytaře :)

bb yourZ Dead F4rt™

Sick

11. března 2010 v 23:59 | Dead F4rt™ |  My bullshits
Hi :)
Chci se omluvit, že jsem tu sem moc toho nedávala, ale já byla nemocná a neměla jsem na tohle náladu. Byla jsem jenom na icq a prouzdala na netu. No každopádně kdyby vás zajímalo co mi celý ten týden bylo, tak jsem měla nemocný hlasivky. Cítila jsem se hrozně. Měla jsem nakázano od doktorky nemluvit, nekřičet, nešeptat a hlavně nezpívat. Bylo to pro mě utrpení, jelikož já si zpívám pořád a hlavně nahrávám si to a pak to (když jsem s tím spokojená) zveřejním. A taky jsem docela ukecaná, takže to pro mě bylo ještě větší utrpení. Ale poslechla jsem doktorku a dávala si obklady, pila čaje a dneska už mám hlas v pořádku. Bylo bezva zase se slyšet a zase si moct zazpívat :) Uznávám, že jsem se stala na zpěvu závislá. No, takže až se dám pořádně do kupy (zrovna teď mě začla bolet hlava, takže si dojdu pro paralen) nazpívám další písničku. A chtěla jsem vám dát na výběr, než se do toho pustím :)

takže tady máte na výběr:

- HIM - Join me in death
- Faith Hill - There you'll be

Dám k tomu anketu :)

Takže chci upozornit, že mě tu máte zpět a že se budu snažit sem dát nějaký ten článek navíc. Pokud vy mi sem budete dávat komentáře! Třeba dneska jsem si všimla, že tu bylo 11 lidí a co? Samozřejmě ani jeden komentář! Já chápu, že třeba si myslíte, že nemáte co komentovat, ale např. ten můj překlad by stál za okomentování. Chci vědět váš názor. Já vás za to neukamenuju. Vážně.

bb YourZ Dead F4rt™

From DoOmis - For Fight of 10 songs

10. března 2010 v 19:06 | Dead F4rt™ |  For me
Takže skončila jsem na 4. místě, divila jsem se, že jsem se dostala dál s HIM a ne ta holka, co tam soutěžila s Tokio Hotel. No každopádně díky moc ještě jednou ^^

Kit-I - "Osen" (cz. Podzim)

10. března 2010 v 18:43 | Dead F4rt™ |  My poetry
rozhodla jsem se udělat k tyhle úžasný písničce překlad, není nejlepší, jsem amatér já vím :) tak snad se bude líbit a ještě něco, jestli chcete textu porozumět pořádně, pusťte si ten klip k tomu a pozorně sledujte :) pak pochopíte :)

takže pod perexem ;) ->

Fight of 10 songs - 3rd level

3. března 2010 v 18:56 | Dead F4rt™ |  Other shits
tohle už je poslední kolo a proto vás prosím tak moc jako nikdy :) hlasujte pro mě prosím ^^ HIM přece poslouchá hodně lidí ne? :) >zde<

Self-murderer

3. března 2010 v 18:50 | Dead F4rt™ |  My poetry
Vzkaz od sebevraha: Zemřel jsem, protože jsem chtěl žít.
(když jsem tuhle věc vymyslela, tak jsem přišla na to, že se nad tim človek vlastně dokáže pořádně zamyslet že? :)) )