Prosinec 2009

Perfect?

30. prosince 2009 v 19:11 | Dead F4rt™ |  My poetry
Nobody can be perfect neither you not.
cz: Nikdo nemůže být dokonalý, ani ty ne.

by Dead F4rt™

Xmas

25. prosince 2009 v 16:18 | Dead F4rt™ |  My bullshits
Ještě dodatečně se omlouvám, že jsem vám nepopřála k Vánocům, ale nebyla jsem moc na kompu až teď, tak doufám, že jste si je užili jako já. Musím říct, že jsou lepší než ty minulé. Akorát nemám tu kytaru..což mě mrzí a hodně.. ale tady je vidět, že mi neni souzeno tu kytaru mít.. neni mi souzeno zpívat. Neni mi souzeno nic, a budu ve světě akorát velká nicka, která užírá vzduch. Ale jeden nikdy neví, kdy se na mě usměje štěstí a já to třeba někam dotáhnu. No uvidíme, co mi osud vybral. A co vy a Silvestr? Plánujete něco? Já teda moc ne.

bb yourZ Dead F4rt™


Tokio Hotel - AUTOMATIC Parody

19. prosince 2009 v 16:39 | Dead F4rt™ |  Other vids
je to takový.. zvlášní a já z toho pořád nemůžu xDDD TH mám ráda, ale tohle je úplně fakt jako loool xDD

Like Bill Kaulitz?

19. prosince 2009 v 16:26 | Dead F4rt™ |  Photos of me

Superstar

14. prosince 2009 v 15:36 | Dead F4rt™ |  Other shits
No.. kdybych se měla vyjádřit k týhle řadě superstar jako většina blogařů, tak musím říct, že vážně stojí za kulový. Ale když vidím, nějaké finalisty nebo respektive jsem viděla, než vypadli, tak jsem si říkala že jsem tam vážně měla jít, měla bych kariéru před sebou, znala bych Marka Lacka, Miroslovala Šmajdu ^^ ty dva byli,jsou a budou nejlepší. A řikám vám, bejt tam tak Šmajdovi držim co nejvíc palce, protože on si to vážně zaslouží. Už jak jsem se ze zvědavosti dívala na casting, tak jakmile jsem uviděla Mira tak mi bylo jasný, že on pro mě je největší superstar pod sluncem. A vida kde už je. Takže lituju toho, mohla jsem mít šanci ho poznat. Ale ikdybych tam šla, tak bych se asi daleko nedostala, nevím. Někdo mi říká, že hlas mám krásný a že je škoda, že jsem tam nešla. Ale co když to prostě nestačí? No nevadí, tak třeba za rok :) tady je odkaz na Šmajdův blog ;) -> tady^^

NANA movie ll. CZ (1,2,3,4)

13. prosince 2009 v 17:39 | Dead F4rt™ |  Anime
film NANA má dvě části, jak možná někteří z vás ví, takže sem dám ty kapitoly co jsou na YT, autor teď nemá čas přidávat nové, protože toho přidává moc, tak to respektujme ;)


NANA movie CZ (6,7,8,9,10,11,12+13-konečné titulky)

13. prosince 2009 v 17:33 | Dead F4rt™ |  Anime
tady jsou zbylé díly ;)

I love rock

13. prosince 2009 v 2:20 | Dead F4rt™ |  Photos of me
musela jsem se vyfotit v nějaký ty mikině v Norimberku ^^

HI

13. prosince 2009 v 1:56 | Dead F4rt™ |  My bullshits
Hey all..
nebojte země se pode mnou nepropadla, jen mě blog nějak přestal bavit, já mám jiné starosti víte, teď se všechno točí kolem Vánoc, a já jsem taky v jednom kole. No a já stejně teď nějak začla cestovat. Už jsem byla v Praze 2x ( na 2nd kawaii anime and japanesse srazu, a pak na TH fanparty). V pátek jsem byla v Norimberku. Bylo to tam úžasný. Ale to ostatně když jedu do Něměcka je vždycky.
Když už se teda rozepíšu ohledně toho Norimberku, tak nějak jsem překonala, že jsem musela vstát ve 4 hodiny. Ale jinak fajn. Cestou domu jsem zjistila, že jsem ztratila průkazku na bus, ale našla jsem jí. Užívala jsem si cestu domů, jak bylo Německo krásně osvíceno. Vždy když jsem v Německu, tak němci jsou na mě milí. Například jedna uklizečka ke mě byla hodně milá, a protože jsem už neměla centy na záchod tak mi to odpustila. A nebo nějaká paní na mě mluvila, usmívala jsem se. Vážně v Německu jsou prostě jiní lidi, a já ikdyž německy moc dobře neumím tak si tam přijdu jak kdyby na mě mluvili česky. Možná to je tim, že jsem němka, ale vlastně nikdy jsem doma německy nemluvila. Aspoň teda na mě tam jsou jiní, milejší. Proto se mi nechtělo domů. Cestou domů při sledování mihotání krajiny, jsem si tak projížděla moje vzpomínky. Ikdyž jsem to nečekala, tak mi ukápla slza. Německo ve mě vždycky vzbudí emoce, které nečekám. Zašla jsem tam i do kostela. Nejprve se mi tam nechtělo, ale nakonec jsem tam strávila snad nejdelší dobu, kdy jsme měli rozchod. Fascinovala mě ta gotická budova. Ale zašla jsem si i na nákupy. Koupila jsem si třeba trsátko na kytaru, kterou mám dostat k vánocům. A také obojek z NY jsem si nemohla odpustit. A časopis popcorn, kde je absolutně dokonalej plakát Billa a Toma. Nezapomněla jsem si tam koupit ani chessepurgra, kterej je mimochodem milionkrát lepší tam, než tady v ČR. Jak jsem se tak procházela po chladném Německu, a všude jsem slyšela kolem sebe ten jazyk, který mě vždycky fascinoval, přišla jsem si jako v ráji. Přijdu si víc doma tam, než tady. Stále říkám, že se tam jednou odstěhuju. Nemůžu se dočkat. Fotek jsem moc neudělala, ale nějaké přece. To jsou moje zážitky z Německa, snad jsem vám je řekla hezky.
Tak se mějte a tady je pár fotek z toho Německa.