Červenec 2008

štěstí dne .... ?!

24. července 2008 v 16:42 | Vaše CBPája*** |  My bullshits
jo mí tak někoho vedle sebe hm ? x( to by bylo dobrý ...jenže já si šlapu po štěstí, proč já ? Proč mě nikdo nenávidí ? T_T já dnes nikomu nic neudělala ne ? Proč já žiju tenhle život, proč radši nejsem někde...já nevim v Boskovicích třeba v nějaký vesnici s rodinou, která si mě bude vážit, kamarádu který si mě budou vážit, myslela jsem,že dneska vše proběhne ok ...jenže tyhle prázky sou na ho*no a velký .... T_T ...akorát na mě každej ječí je na mě někdo naštvanej a to já se přitom s nima snažim vyjít a takhle mi to optácíte ?jKá bych vážně teď ráda si psala s někym s kym vycházim, s kym se pobavim nebo tk ...T_T jenže někdo takovej se se mnou asi baví jenom z nudy ..... jsem každýmu na obtíž já vim x(

Srdíčka

20. července 2008 v 15:20 | Vaše CBPája*** |  Pictures
tk tohle je láska na celý život dvě srdce u sebe spojena poutem jménem LÁSKA ( nezkopčeno můj názor tkovýhle názory sou moje já názory nekradu mám své jako každý hm ? ;)

Co je teda láska ?

20. července 2008 v 15:17 | Vaše CBPája*** |  Writen love
Bylo mi šestnáct, když jsem darovala svoje panenství. Nikdy jsem ho však neztratila, dala jsem ho. Věřila jsem, že přítele miluji, on mi také řekl, že mě miluje. Dnes si však myslím, že to byly jen city, a ne ta pravá trvalá láska. Vždyť se sotva vidíme a on mě už nevyhledává. Je mi to líto, chybí mi, co už nemůžu dát nikomu jinému. Nebyl to vůbec takový zážitek, jaký jsem očekávala. Ve filmech to bylo vždycky tak skvělé. Bolelo to, a teď to bolí ještě víc, protože už nejsme spolu.
((TOHLE NENI MŮJ PŘÍBĚH ! xD PRO VAŠÍ INFO))
Co je tedy láska?
Zpíváme, čteme, mluvíme, sníme o ní. Co však láska vlastně je? Co znamená ,,miluji tě"? Často se stává, že chlapci jdou jen po sexu a pod pláštíkem lásky chtějí dosáhnout svého: mladý muž bere dívku kolem ramen a šeptá: ,,Miluji tě a budu tě milovat vždycky." Potom řekne: ,,A jestli mě máš ráda, tak se budeme milovat." Je to láska? Jistě ne! To je vydírání, sobectví a sexuální nátlak - jedna z nejhorších věcí v mezilidských vztazích. Chlapci často říkají: ,,Před manželstvím bych se chtěl s nějakou holkou vyspat." Ale když se zeptám: ,,Jaké děvče by sis potom chtěl vzít - pannu a nebo nějakou tu holku?" Odpovídají: ,,Pannu!" To ukazuje na dvojí morálku a neuvěřitelný egoismus.
Drahocenný dar
Je špatné být pannou či panicem? Když dávám tuto otázku studentům, odpovídají: ,,Není, je to v pořádku." Ne, všichni jimi jsou, ale souhlasí s tím, že jsou pro to dobré důvody: vyhnout se všem problémům - nemocem, nechtěnému těhotenství, citové bolesti atd.
Znám jednu 19letou dívku, která je velice hezká. Rozhodla se, že až do svatební noci zůstane pannou. Většina jejích přátel to respektuje. Někteří si ji však ve škole dobírají, říkají jí ,,jeptiška" a že je frigidní. Jednou se k nim však otočila a mírně řekla: ,,Poslouchejte. kdykoliv se mi zachce, můžu být jako vy, ale vy už nikdy nemůžete být jako já." Uvědomila si totiž - jak vzácné je její panenství, které nehodlala jen tak lehce ztratit.
Dívky si tyto věci obvykle uvědomují daleko dříve než chlapci, se kterými chodí. Většinu dívek není třeba o výhodách zdrženlivosti přesvědčovat. Některé dívky jsou proti svému názoru nakonec ochotny se svými chlapci spát, především proto, že doufají, že je sexem přitáhnou do trvalého vztahu. Ale funguje to právě naopak. Předtím si jí vážil a choval ji ve velké úctě, ale nyní jí pohrdá jako obyčejnou lacinou holkou. Zenino tajemství je jejím velkým bohatstvím a ve chvíli, když se s ní muž vyspí, ,,ji poznal". V jistém slova smyslu vše bylo odkryto.
Vzor pro život
Dotazují se studentů, co soudí o tom, jak Bible hodnotí sex - jako dobrý, nebo špatný? Většina chápe, že Bůh nám dal sex jako dar pro potěšení v manželství a pro zachování potomstva. Sex je dar. Proč tedy s ním máme tolik problémů? Dal nám snad Bůh špatný dar?
Vždy na tuto otázku dostávám stejnou odpověď: ,,Ne,nedal, to jen my sex zneužíváme." Ano, následky špatné volby pak vidíme všude kolem sebe: pohlavní nemoci, nechtěná těhotenství, citová zranění a ostatní problémy. To je čestná odpověď. Návodem pro náš život je Bible. Dává nám rady, jak utvářet mezilidské vztahy, rady pro rodinu, výchovu dětí, pro sexuální život, zdraví atd. Obsahuje velké množství užitečných informací, které platí také v dnešní době, i když byly napsány před tisíci lety.
Někteří obviňují Boha z toho, že nám kazí radost, když nám nedovoluje žít sexuálně před manželstvím, nebo mít poměr mimo manželství. Chce nám opravdu kazit radost, anebo nás chce naopak chránit? Bůh jako milující a starostlivý Otec chce své děti ochraňovat od všech problémů, a to v manželství a rodině.
Pravá láska
Když Bůh mluví o lásce, říká, že znamená chtít to nejlepší pro druhého. Láska není sobecká. Není zaměřená na sebe. Je starostlivá, ohleduplná a trpělivá. Láska se nechce nikoho a ničeho zmocnit, ani něco získat. Osvobozuje a dává. Považuje blaho druhého za důležitější než své. Zdá se, že to jde proti naší sobecké přirozenosti. Proto milovat není snadné. Je to jeden z hlavních úkolů života.
Novodobá láska je mnohem snažší - potkat někoho, vzplanout, pomilovat se, omrzet se jeden druhému, hledat někoho jiného ...
Je to snažší, dokud nebudeme muset platit nemocí, nechtěným těhotenstvím, citovou bolestí, výčitkami svědomí. A to není pro nikoho nic dobrého. Opravdová láska je věrnost, úcta, dávání, nesobeckost. Není to pro žádného z nás snadné, ale jsme-li upřímní, přiznáme si, že je to právě to, co potřebujeme a po čem všichni v hloubi srdce toužíme.
Příjmi pomoc
Náš dobrý Bůh chce člověku pomoct. To nakonec v nejvyšší míře prokázal tím, že poslal svého Syna - Ježíše Krista, aby zemřel na kříži za naše hříchy, Tato událost je skutkem pravé lásky, nejvyšším v historii lidstva. Možná, že tomu už věříš a přijal si Boží lásku do svého života. To je křesťanský život - jít Boží cestou. Jeho základem je vztah, nikoli náboženství. Je to osobní poznávání Boha jako Otce a Přítele.
Znám tento vztah již 14 let a touto cestou se snažím jít. Mnohokrát mi Bůh pomohl a nemohu o tom mlčet. On je mým nejlepším přítelem i mé manželky. Oba si uvědomujeme, že v každém z nás je touha po něčem, co může uspokojit jen Bůh. Takto nás Bůh stvořil. Mnozí lidé se honí za penězi, kariérou nebo sportem, jiní se snaží vyplnit vnitřní prázdnotu cestováním, falešným náboženstvím, sexuálním prožitkem, alkoholem a dokonce i drogami, ale nic z toho je opravdu neuspokojuje.
Ve chvílích když jsme úplně sami, bloudíme přírodou nebo v noci pozorujeme hvězdné nebe, můžeme slyšet, že nás Pán volá i dnes. Máme v srdci věčnost a jedině věčný Bůh nám může dát smysl, který hledáme, a věčnou lásku, po které toužíme.

pár obrázků

18. července 2008 v 21:29 | Vaše CBPája*** |  Pictures
láska je ale krutá co ?
ou ...to jsem já xDD
ouky *_*

Láska

18. července 2008 v 21:18 | Vaše CBPája*** |  Writen love
krásný textík mě samotnou by nenapad x( x)

aloha x)

18. července 2008 v 21:07 | Vaše CBPája*** |  My bullshits
Ou jk tk koukám sakra dlouho jsem tu nebyla xDD, to víte život jde dál a povinnosti tky xD jkto třebas můj new blogis www.goodskupina.blog.cz a potom blogis kterej mám s kámoškou www.fantasyinourhearts.blog.cz a nové mánie Cinema Bizarre a tky že teď jdu na střední školu ( Obchodní akademie Chomutov) atd...však to znáte a mám i jinej pohled na tu lásku, a hodně věcma ohledně lásky jsem si prošla a přece jenom jsem starší mám víc rozumu xD někdy kroutim hlavou nad tim co jsem tady psala a směju se tomu tk to mažu xDD x). Tk slibuju že se teď budu snažit věnovat i tomuhle blogisu.Jestli ste si všimli má už i new design x) hezké ne ? no tk zatim končim
jo a mám new přezdívku z *PaVlUsKa* na CBPája*** ( to CB pája jko Cinema Bizarre to vás snad napadlo no ne? xDD když jsem do nich blázen xD jsem horší než fanynky TH chjo xDD nic proti jo fans ? )